Seething BazelgeuseRozzłoszczony Bazelgez
RangiMaster Rank
Poziom zagrożenia3
sub_threat1
Złap: %s10%
Limp8%
sizelarge
dlciceborne
EkologiaWiwerna latająca
Base HP4,000
Znane miejsca wyst.Zacisze Starszych
Notatki badaczaŁuski tej odmiany Bazelgeza są gorętsze niż zwykle, a z czasem ich liczba i promień wybuchu rosną.
Przydatne informacjeSkup ataki na powiększonych łuskach, by osłabić potwora. Według doniesień skuteczne są wodne strąki, kryształbuchy i trzaskorzechy.
DescriptionŁuski tej odmiany Bazelgeza mają wyższą temperaturę, co przekłada się na większy promień wybuchu.
SizeBase: 1928.38
≤1735.54 (90%)
≥2217.64 (115%)
≥2371.91 (123%)

Ziemie Przewodnie

StageName1234567
Zacisze StarszychSeething BazelgeuseRozzłoszczony Bazelgez★★(40)
4
★★★(100)
5
★★★(80)
6
★★★(80)
7
Śledztwa /1
NameLow RankHigh RankTemperedMaster RankTempered Master Rank
Rozzłoszczony BazelgezM★5 MR18
HP25600
M★6 MR100
HP29600
Ekspedycja /1
RankNameHealthStarodrzewPustkowie DzikowieżyPogórze KoraloweGnijąca DolinaZacisze StarszychSzronisty Brzeg
Ranga mistrz.Rozzłoszczony Bazelgez2560015%
Weakness /1
poisonsleepparalysisblaststun
normal23212
Status /5
poisonsleepparalysisblaststunexhaustmount
Base15010018012015022550
Buildup100901309012075100
Max5503705701920630900550
TimerDecrease-5/10s-5/10s-5/10s-5/10s-5/10s
Duration2040107
Status /3
Pułapka rażącaDół-pułapkaBłyskowy strąkGnojowy strąkPułapka z pnączy
Duration81020308
Decrease224
DecreaseLimit225
Weakness /1
firewaterthundericedragon
normal01231
Damage /6
cutimpactshotfirewatericethunderdragonstunmount
Head4545350525205100100
Body45453505201550100
Back30301505151050100
Legs35352505151050100
Wings35354505151050100
Tail65655505252050100
Rozzłoszczony Bazelgez Zniszczone części ciała /5
Partflinchcleavekinsect_extract
Head4001000Red
Body350Orange
Legs350White
Wings200White
Tail4001100
1000
Red
Enrage
RankNis. poziom/Wys. poziomMaster Rank
TriggerDamage600800
Duration120120
SpeedMultiplier110%103%
DamageMultiplier110%110%
DefenseMultiplier110%110%
BuildMultByHP0.5, 0.6, 0.7, 0.8, 1, 1, 1.3, 1.3, 1.5, 1.50.5, 0.6, 0.7, 0.8, 1, 1, 1.3, 1.3, 1.5, 1.5
oocDecay0.10.1
Rewards Master Rank /69
ConditionItemPercentage
Tail CarveŚwist Bazelgeza x170%
Tail CarveMigocąca srebrnołupka x127%
Tail CarveOpończa Bazelgeza x13%
Shiny DropOkruch Bazelgeza x150%
Shiny DropPazurzysko Bazelgeza x128%
Shiny DropDuża łza wiwerny x122%
condition 3Palące srebrnoskrzydło x165%
condition 3Pazurzysko Bazelgeza x135%
Opończa bandytyOgromna łuska x170%
Opończa bandytyWspaniała łuska x130%
Ostrze łupieżcyOkruch Bazelgeza x141%
Ostrze łupieżcyMigocąca srebrnołupka x133%
Ostrze łupieżcyPazurzysko Bazelgeza x125%
Ostrze łupieżcyOpończa Bazelgeza x11%
TrackOkruch Bazelgeza x1100%
The Guiding Lands - LowTwarda kość ze smoczej żyły x163%
The Guiding Lands - LowKarmazynowa buchołuska x137%
The Guiding Lands - MidTwarda kość ze smoczej żyły x137%
The Guiding Lands - MidKarmazynowa buchołuska x163%
The Guiding Lands - HighKarmazynowa buchołuska x1100%
The Guiding Lands - TemperedSolidna kość z żyły ducha x133%
The Guiding Lands - TemperedZahartowana buchołuska x164%
The Guiding Lands - TemperedWielki klejnot z żyły ducha x13%
Złap: %sOkruch Bazelgeza x130%
Złap: %sMigocąca srebrnołupka x122%
Złap: %sPazurzysko Bazelgeza x117%
Złap: %sDestylowany płyn wybuchowy x113%
Złap: %sPalące srebrnoskrzydło x111%
Złap: %sOpończa Bazelgeza x12%
Złap: %sKlejnot Bazelgeza x15%
Rozbij głowę: %sDestylowany płyn wybuchowy x161%
Rozbij głowę: %sOkruch Bazelgeza x232%
Rozbij głowę: %sOpończa Bazelgeza x12%
Rozbij głowę: %sKlejnot Bazelgeza x15%
Złam grzbiet: %sMigocąca srebrnołupka x169%
Złam grzbiet: %sDestylowany płyn wybuchowy x130%
Złam grzbiet: %sOpończa Bazelgeza x11%
Złam skrzydła: %sPalące srebrnoskrzydło x165%
Złam skrzydła: %sPazurzysko Bazelgeza x135%
Upoluj: %sMigocąca srebrnołupka x125%
Upoluj: %sOkruch Bazelgeza x122%
Upoluj: %sDestylowany płyn wybuchowy x114%
Upoluj: %sPazurzysko Bazelgeza x116%
Upoluj: %sPalące srebrnoskrzydło x111%
Upoluj: %sŚwist Bazelgeza x19%
Upoluj: %sKlejnot Bazelgeza x13%
Investigation (Silver)Migocąca srebrnołupka x214%
Investigation (Silver)Destylowany płyn wybuchowy x118%
Investigation (Silver)Pazurzysko Bazelgeza x124%
Investigation (Silver)Palące srebrnoskrzydło x114%
Investigation (Silver)Świst Bazelgeza x112%
Investigation (Silver)Opończa Bazelgeza x18%
Investigation (Silver)Klejnot Bazelgeza x110%
Investigation (Gold)Migocąca srebrnołupka x312%
Investigation (Gold)Destylowany płyn wybuchowy x116%
Investigation (Gold)Pazurzysko Bazelgeza x122%
Investigation (Gold)Palące srebrnoskrzydło x113%
Investigation (Gold)Świst Bazelgeza x111%
Investigation (Gold)Opończa Bazelgeza x116%
Investigation (Gold)Klejnot Bazelgeza x110%
ŚledztwaPrastary kamień mocy x11% (Guaranteed)
ŚledztwaGnat potwora x230%
ŚledztwaCiężka kula pancerza x127%
ŚledztwaOdkształcony kamień mocy x119%
ŚledztwaWidmolit x113%
ŚledztwaArtefakt smoczej kości x15%
ŚledztwaCzysty kryształ x15%
Investigation (Purple)Rzeźbiony kamień mocy x160%
Investigation (Purple)Zapieczętowany kamień mocy x140%
Język
JA 日本語紅蓮滾るバゼルギウス
US EnglishSeething Bazelgeuse
FR FrançaisBazelgeuse vulcan
ES EspañolBazelgeuse Magma
DE DeutschBrodelnder Bazelgeuse
IT ItalianoBazelgeuse vulcanico
KR 한국어홍련의 솟구치는 바젤기우스
TW 繁體中文紅蓮爆鱗龍
CN 簡体中文红莲爆鳞龙
RU РусскийВспыльчивый базельгейс
PL PolskiRozzłoszczony Bazelgez
PO Português do BrasilBazelgeuse Vulcânico
AR العربيةبازيلغيس متأجج